2107 ONICE VIOLA VC
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 2107 |
| Color | PURPLE |
| Bundle | 4 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 10 |
| Length | 269cm / 106inch |
| Height | 155cm / 61inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2290kg |